WYKŁAD: IBM Watson w praktyce / IBM

Łukasz Jończyk

When:
14 Kwiecień 2016 @ 12:15 – 14:00
2016-04-14T12:15:00+02:00
2016-04-14T14:00:00+02:00
Where:
Instytut Matematyki UWr, Aula HS
plac Grunwaldzki 2
Wrocław
Polska

Szczegóły

Tworzenie aplikacji w Chmurze tak proste jak „klikanie” myszką! Czy to możliwe? Jak najbardziej tak, z wykorzystaniem platformy IBM Bluemix i gotowych komponentów, m.in. usług kognitywnych IBM Watson.

W dzisiejszych czasach, głównie dzięki technologiom Chmurowym, tworzenie aplikacji jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Deweloperzy mają dziś do dyspozycji gotowe komponenty, z których szybko i wygodnie można „zbudować” dowolną aplikację. Dostępne są również platformy zapewniające łatwy dostęp do dużej liczby gotowych „klocków” do budowy aplikacji, bez konieczności zajmowania się infrastrukturą niezbędną do ich uruchomienia.

Zapraszamy na wykład i warsztaty praktyczne poświęcone rozwiązaniom IBM Analytics i platformie deweloperskiej IBM Bluemix. Wykład i warsztaty poprowadzą eksperci IBM: Paweł Jasionowski – Predictive Analytics Modeler i Andrzej Osmak – Cloud Advisor.

Uwaga: przewidywana liczba miejsc na warsztaty to około 15 osób. Każdy z uczestników otrzyma bezpłatny, 30 – dniowy dostęp do platformy IBM Bluemix, dostępnej również po zakończeniu warsztatów. Język wykładów i warsztatów: Polski. Język materiałów: Angielski.

Zapraszamy do udziału w wykładzie i warsztatach

Łukasz JończykWYKŁAD: IBM Watson w praktyce / IBM