WYKŁAD: XMI – czyli jak samochód przyszłości staje się rzeczywistością? / REC Global

Łukasz Jończyk

When:
26 Kwiecień 2016 @ 12:15 – 14:00
2016-04-26T12:15:00+02:00
2016-04-26T14:00:00+02:00
Where:
Instytut Matematyki UWr, Aula HS
plac Grunwaldzki 2
Wrocław
Polska

Szczegóły

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami z REC – a GlobalLogic company, którzy współtworzą oprogramowanie do najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych aut produkowanych w Europie i na świecie. Podzielą się z Wami wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu projektów w jednej z najbardziej wymagających branż na rynku oprogramowania.

Możecie osobiście przekonać się, w jaki sposób designerskie projekty marzycieli stają się rzeczywistością i zaczynają jeździć po ulicach.

Inżynierowowie REC – a GlobalLogic company w ramach licznych projektów i serwisów stworzyli wiele złożonych komponentów takich modułów jak nawigacja, media, czy HMI.
REC – a GlobalLogic company dostarcza oprogramowanie dla klientów z wielu branż, takich jak: motoryzacja, półprzewodniki, internet rzeczy (IoT) i komunikacja maszyn, automatyka przemysłowa oraz telekomunikacja.
Od stycznia 2016 roku REC jest częścią firmy GlobalLogic. GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju oprogramowania.

Prowadzący

Mamy zaszczyt przedstawić naszych wspaniałych ekspertów którzy poprowadzą spotkanie oraz podzielą się swoimi doświadczeniami.

Tomasz filipowskiO tym, jak samochód przyszłości staje się rzeczywistością opowie Tomasz Filipowski.

Tomasz jest doświadczonym programistą Java (Oracle Certified Master, Java SE6 Developer), który od ponad 5 lat współtworzy systemy infotainment dla największych firm automotive na świecie. Na co dzień zarządza zespołem kilkunastu inżynierów, projektuje architekturę poszczególnych modułów systemów oraz programuje. Jest wielkim zwolennikiem OOP, metodyk agile i pracy zespołowej. Tomasz jest byłym doktorantem Zakładu Systemów Informacyjnych PWr oraz współautorem artykułów opublikowanych w specjalistycznych czasopismach zagranicznych dot. problematyki analizy sieci społecznych, uczenia maszynowego i analizy big data. W chwilach wolnych od pracy trenuje, czyta i podróżuje. Mówi, że nie poświęca swojej PS4 tyle czasu, ile powinien…

 

Mariusz kulczyk

Na wykładzie będzie możliwość zadania trudnych pytań Mariuszowi Kulczykowi.

Mariusz jest specjalistą od przyprawiania projektów automotive odrobiną smaku czyli szczyptą A-SPICE. Z jakością związany od wielu lat. Nie ogranicza się jednak do jednej branży. Romansował z różnymi – od elektroniki, poprzez produkcję przemysłową aż do projektów z branży dostarczania rozwiązań w zakresie IT.

Prywatnie – lubi sport. W ramach tych zainteresowań, przygotowuje się do półmaratonu szczecińskiego.

 

Marcin Caryk

Zagadnienie tematyki testowania poprowadzi dr. inż. Marcin Caryk – Test Engineer z 5 letnim doświadczenie w zakresie testowania, integracji (w tym CI) i QA w branży automotive, oraz doświadczeniem w tematyce badań nieniszczących, sztucznej inteligencji, sztucznych sieci neuronowych, elektroenergetyki, obróbka sygnału, obróbką obrazu, autor kilku publikacji naukowych.

Obecnie Marcin zajmuje się zagadnieniem testów automatycznych qui i programowaniem w języku python.

 

 

 

Więcej na temat REC i GlobalLogic na stronach:
www.rec-global.com
www.globallogic.com

Łukasz JończykWYKŁAD: XMI – czyli jak samochód przyszłości staje się rzeczywistością? / REC Global